EPR SRL üretiminde uzmanlaştığı güç aktarım ekipmanları pazarında 1976’dan beri lider bir firmadır. EPR SRL ürünleri haddehanelerde, kauçuk ve plastik fabrikalarında, kağıt fabrikalarında, vinçlerde, lokomotiflerde, gemilerde ve enerji santrallerinde vs. yaygın olarak kullanılmaktadır. EPR SRL   İtalya ve Orta Doğu pazarında aktif olarak çalışmakta ve yüksek kaliteli ürünlerini son kullanıcılarla buluşturmaktadır.

EPR SRL her yıl daha fazla ülke ve bölgeye ihracatını artırmaktadır. EPR SRL kendi pazarına sadık kalarak güç aktarım organlarının kullanıldığı pnömatikten hidrolik bileşenlere ve akışkanların ölçü ve kontrolüne uzanan sanayi alanlarında yeni eşsiz kazanımlar ile  mevcut birikimlerini geliştirmeye devam etmektedir. EPR SRL firmasının ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen web sitesini www.epr.it  ziyaret ediniz.

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR İÇİN UNİVERSAL ŞAFT ÜRETİMİ

EPR SRL flanş çapı 58 mm’den 1200 mm’ye kadar olan ve tork değeri 180 Nm’den 8000 KNm’ye kadar olan kardan şaftlar teklif edebilmektedir.

EPR SRL XA’dan XF serisine uzanan ürün aralığında mükemmel çalışma emniyetli, uzun servis ömürlü ve uygulamada düşük parça maliyetli kardan aktarım ekipmanları sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI:

– SICAK HADDEHANELER

– SOĞUK HADDEHANELER

– KAĞIT FABRİKALARI

– DEMİRYOLLARI

– DENİZCİLİK

– ENERJİ

Özellikle ağır ve önemli sektörel uygulamalarda, XB serisinden XC serisine kadar olan güç aktarım elemanları aşağıda belirtilen yapı karakteristiklerinden dolayı doğru seçimdir:

  • Tek parça olarak imal edilen çatal
  • Çok iyi çalışma açısı ve ağır yüklerde minimum burkulma
  • Ağır yük çiftlerine dayanacak çok iyi kardan şaft özellikleri
  • Doğru malzeme ve ısıl işlem seçimi
  • En uygun kaynak yöntemi,
  • Tek parçaların mükemmel planlanma ve gerçekleşmesi
  • Abartılı dönme rejimlerinde vibrasyonun azaltılması için 350 mm çapa kadar sistem eğilme karşıtı serisi

Cıvata Delik Bağlantı

Kısmi Alın Kama Bağlantı
Yekpare Alın Kama Bağlantı

Yekpare Alın Yastıklı Bağlantı

Hirth Çentik Bağlantı