BM GROUP – İTALYAN MALI YENİLİKÇİLİK

Bir marka havuzu, bir amaç: müşterilerimiz tarafından elde edilen deneyimleri en ileri düzeyde değerlendirerek, iş süreçlerini ve çevresel sürdürülebilirliği sağlayarak çalışma ortamlarını iyileştirirken üretim süreçlerini ve ürünlerinin kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmak.

image001

TARİHÇE

1993 – Endüstriyel tesisler ve yeşil enerji ile uğraşan BM ELETTRONICA’nın Mirko BOTTINI tarafından kuruluşu.

2002 – Yeni doğan BT SYSTEMS Andrea TONINI ve Mirko BOTTINI ortaklığında grubun Holding firması oldu. F & G Automation otomasyon ve endüstriyel çözümler alanında faaliyete başladı.

2006 – BM ELETTRONICA ILVA Taranto bünyesinde hizmet verecek bir birim oluşturdu.
2007 – Endüstriyel otomasyon yazılımları konusunda çalışmak üzere Soft Technologies firması kuruldu. BM ELETTRONICA Brezilya’da bir işletme birimi açtı.

image0032008 – Asgari enerji harcaması ile endüstriyel süreç verimliliğinin optimize edilmesi için çözümler sunan TECNERGA’nın kuruluşu.
2010 – BM ELETTRONICA yenilebilir enerji için anahtar teslimi çözümler sunan yeni bölümü BM GREENPOWER’ı kurdu.
2011 – BM EPC yüklenicisi olarak BM ENGINEERING firmasını kurdu.
2012 – F & G AUTOMATION BM Group tarafından satın alındı ve POLYTEC SRL oldu. Temel faaliyet alanı demir çelik pazarı için son derece teknolojik robotik hücrelerin üretimi olarak belirlendi. Romanya ve Brezilya’da satış ofisleri açıldı.

image0052014 – BM Group Holding artık toplamda 20’den fazla şirketin sahibi ve POLYTEC ve BM Automation sayesinde robot teknolojisinde ve çelik sanayi uygulamalarında lider firmalardan birisi haline geldi.
2014 – Hidro enerji türbinlerinin üretiminde uzman HYDROALP firması kuruldu.

image007

Misyonumuz: “Müşteri ihtiyaçlarına göre yenilikçi ve rekabetçi tesisler sunabilmek için entegre otomasyon sve proses kontrol sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, finansmanı ve yönetimi ile değer yaratmak”

MÜŞTERİ ODAKLI ÜRETİM VERİMİLİLİĞİ: BM Group müşterilerine işyerinde güvenlik sağlarken, enerji tüketimini ve maliyetlerini düşürürken, işletme performanslarını ve verimliliklerini arttırmalarında yardımcı olmaktadır.

ÖNCE YENİLİK: Yenilik ve kalite sistemlerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin temel özellikleridir.

İNSANA VERİLEN DEĞER: BM Group kendini işine adamış yetenekli insanları motive etmenin ve bünyesinde tutmanın önemini biliyor ve bu nedenle çalışanlarına cazip, küresel bir çalışma ortamı sunmayı taahhüt ediyor.

BM Group müşterilerine ve çalışanlarına karşı görevlerini yerine getirirken etik kurallarının ana çerçevesini: dürüstlük, güvenlik, dürüst diyalog ve çevreye saygı olarak belirlemiştir.

BM GROUP’a bağlı firmalarla ilgili bilgi almak için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz:

www.bmautomation.it

www.polytecrobotics.com

www.hydroalp.com

www.hssrl.it

www.bmgreenpower.it

www.softtechnologies.it

www.tecnerga.com